12. pražské mezioborové onkologické kolokvium PragueONCO Virtual

- , WorldMedNet.cz

Akce je garantována Českou onkologickou společností.

12. PragueONCO bude mít virtuální podobu
Jelikož je vývoj epidemické situace během ledna těžko předvídatelný, přistoupil organizační výbor k rozhodnutí o virtuální formě 12. PragueONCO. Je nám to velice líto, neboť jsme se opravdu moc těšili, že se všichni opět setkáme osobně. Virtuální kolokvium bude probíhat ve stejných časech, jako by tomu bylo u prezenční formy. Vysílané tedy budou všechny plánované sekce včetně možnosti pokládání dotazů.

Živé vysílání všech sekcí, možnost pokládání dotazů, výstavní stánky a vše ostatní proběhne na portálu WorldMedNet.cz. Pro zhlédnutí živého vysílání na portálu, prosíme, registrujte svoji účast zde, tedy na webové stránce kolokvia. World MedNet, na kterém bude probíhat živé vysílání kolokvia, je internetový portál, který má tři části, v rámci kterých můžete listovat řadou odborných publikací a zhlédnout zajímavé přednášky a rozhovory s odborníky nebo se online vzdělávat a získávat kredity z pohodlí domova. To vše v Library, TV a Academy MedNet.

Témata pro 12. ročník kolokvia:

State of the Art | Highlights from the 2021 Gastrointestinal Cancers Symposium, San Francisco

Onkogynekologie | Karcinom prsu | Precizní medicína | Kontroverze v léčbě gastrointestinálních nádorů | Základní výzkum v onkologii

Nádory genitourinárního traktu | Karcinom plic | Indikace imunoterapie | Mikrobiom

Stěžejní novinky v onkologickém výzkumu v České republice | Neuroonkologie

Předběžný program kolokvia

Přinášíme Vám předběžný program 12. PragueONCO a věříme, že Vás seznam přednášek zaujme. Předběžný program naleznete zde.

Anonci naleznete zde.

Výzva k přihlášení abstraktů do Posterové sekce

Také v tomto ročníku kolokvia je možné se přihlásit k aktivní účasti a prezentaci výsledků vlastního výzkumu v oblasti onkologie v rámci Posterové sekce, a to do prodlouženého termínu 31. 12. 2020. V případně zájmu se registrujte jako aktivní účastníci, mějte registraci zdarma a vyhrajte v soutěži o nejlepší poster postgraduálního studenta finanční odměnu ve výši 3 000 Kč, 5 000 Kč nebo 8 000 Kč. Abstrakty nahrávejte do svého profilu.

Informace o pacientské sekci 

Prezident kolokvia:

  • prof. MUDr. Luboš Petruželka, CSc.

Vědecký sekretář kolokvia:

  • prof. MUDr. Petra Tesařová, CSc.

Pořádáno ve spolupráci s Univerzitou Karlovou v Praze a její 1., 2., a 3. lékařskou fakultou a VFN v Praze.

Pozvánky a oznámení 

Sledujte stránky konference

World MedNet přináší to nejdůležitější ze zahraničních kongresů

Zhlédněte shrnutí klíčových novinek z nejvýznamnějšího setkání onkologů, ASCO® 2020 ve formě videopřednášek prezentovaných předními odborníky. Podívejte se na to nejdůležitější z jednotlivých sekcí ZDE.

Připravili jsme pro Vás i souhrn aktuálních poznatků z virtuálního kongresu ESMO® 2020. Pokud Vás zajímají novinky z letošního evropského setkání onkologů, můžete se na ně podívat ZDE.

Významné události v oblasti hematoonkologie Vám nabízíme ve formě videopřednášek, ve kterých pro Vás shrnutí novinek ze setkání EHA® 2020 připravili významní čeští specialisté v této oblasti. Videopřednášky můžete zhlédnout ZDE.

Připravujeme pro Vás také přehled přednášek z letošního virtuálního setkání ASH® 2020

  • Přidat do kalendáře: 2021-01-20 00:00:00 2021-01-22 23:59:59 Europe/Prague 12. pražské mezioborové onkologické kolokvium PragueONCO Virtual 12. PragueONCO bude mít virtuální podobu Jelikož je vývoj epidemické situace během ledna těžko předvídatelný, přistoupil organizační výbor k rozhodnutí o virtuální formě 12. PragueONCO. Je nám to velice líto, neboť jsme se opravdu moc těšili, že se všichni opět setkáme osobně. Virtuální kolokvium bude probíhat ve stejných časech, jako by tomu bylo u prezenční formy. Vysílané tedy budou všechny plánované sekce včetně možnosti pokládání dotazů. WorldMedNet.cz