2. ročník semináře na téma: “Pane doktore, kolik mi zbývá času?”

Na letošních Brněnských onkologických dnech proběhl 17. května 2. ročník semináře v rámci projektu KVMO, určený mladým onkologům, tentokrát s názvem: “Pane doktore, kolik mi zbývá času?”. Zájem z řad lékařů byl opět vysoký, jak ukazují fotografie ze semináře.

Odbornou garanci již tradičně převzala Doc. Jana Prausová, Ph.D. MBA, předsedkyně ČOS, která také seminář zahájila. Teoretickou část s přednášku "Možnosti a úskalí odhadování individuální prognózy u onkologického pacienta" prezentoval MUDr. Ondřej Sláma, Ph.D.. Pak už následoval komunikační workshop "Pane doktore, kolik mi zbývá času" pod vedením MUDr. Adama Housky a  PhDr. Martina Loučky, Ph.D.

Rozsáhlá diskuse a interaktivita byla tradičně velmi pozitivně hodnocena z řad účastníků.

S podporou partnerů projektu KVMO na podzim připravuje ČOS cyklus seminářů v Praze, Brně, Hradci Králové, Plzni a Olomouci s názvem: “Rodina a blízcí pacienta, emoce v onkologii". Přihlásit se můžete na www.teoconsulting.cz. Informace k plánovaným seminářům pořádaným v rámci projektu jsou zveřejňovány nejen na stránce věnované projektu, ale i na stránkách Sekce mladých onkologů a v kongresovém kalendáři na Linkos a na webových stránkách Klubu mladých onkologů.

Termíny plánovaných seminářů: Plzeň 11.9.2018, Praha 13.9.2018, Brno 15.10.2018, Hradec Králové 12.11.2018, Olomouc 28.11.2018  

     

Fotografie poskytla pořádající agentura T.E.O. Conculting, s.r.o.