MUDr. Martina Chodacká

Medailónek kandidáta do výboru a revizní komise ČOS.

  Motto: „Počítá se to, co bylo vykonáno, ne to, co bylo řečeno.“……..Seneca

Narodila jsem se v Olomouci,kde jsem vystudovala i lékařskou fakultu.

Atestovala jsem z radioterapie v r.1995,z klinické onkologie v r.1998 a od r.2009 mám specializovanou způsobilost v oboru radiační onkologie.

Od r.1991  pracuji na Onkologickém oddělení chomutovské nemocnice, od r.2008 jsem primářkou tohoto oddělení. V r.2013 byla chomutovská onkologie připojena k ústeckému onkologickému pracovišti a od 1.7.2013 jsme primářkou obou oddělení a vedoucí komplexního onkologického centra Masarykovy nemocnice Ústí nad Labem. V rámci svého oboru se specializuji  zejména na uroonkologii.

Jsem člověk praktický a pragmatický, v průběhu let jsem získala řadu zkušeností a současně poznala různá úskalí  centrového i necentrového pracoviště.

Během mé  profesní kariery se mi podařilo zrekonstruovat  a zmodernizovat dvě onkologická pracoviště v Ústeckém kraji ,kdy jsem mimo jiné kladla velký důraz na vytvoření příjemného a přátelského prostředí pro pacienty.

Onkologie je velmi dynamický obor,chtěla bych  zvýšit  jeho atraktivitu pro absolventy úpravami ve vzdělávacím procesu a atestačním systému, dále  bych  chtěla podporovat multioborovou spolupráci a komunikaci mezi sebou navzájem.

Další profily kandidátů do výboru a revizní komise ČOS

Klíčová slova
volby 2019