(URO)LOGICKÉ KROKY KE ZDRAVÍ 28. září v parku Ladronka. Zábavně-osvětové odpoledne v parku pro všechny generace.

(URO)LOGICKÉ KROKY KE ZDRAVÍ 28. září v parku Ladronka. Zábavně-osvětové odpoledne v parku pro všechny generace.

Česká urologická společnost zve všechny generace k příjemně strávenému odpoledni v parku Ladronka 28. září. Dozvíte se spoustu informací o urologických potížích, včetně nádorových onemocnění urogenitálního traktu. (URO)logické kroky ke zdraví vás zvou k neformálním konzultacím s lékaři a odborníky. Bez objednávání. Bez čekání. Odborníci s různým zaměřením v jeden čas na jednom místě. 

Někdo si přinese trable na svět, u jiného se zvolna problémy rozvíjejí. Slýcháte o obtížích s udržením moče nebo záněty močových cest, o problémech se sexem, rakovinou či zbytněním prostaty a mnoha dalších? Nebo se Vás i týkají? Tak i pro Vás se Česká urologická společnost rozhodla uspořádat akci, která chce napomoci větší informovanosti a včasné prevenci. V příjemném a neformálním prostředí Parku Ladronka tak budete moci konzultovat své otázky s odborníky různého zaměření v jeden čas a na jednom místě.

Připraven pro Vás bude také kulturní program, příjemná hudba, interaktivní zpívání pro děti, soutěž o veselou zdravou láhev na podporu pitného režimu  a mnoho dalšího. Ke shlédnutí bude jedinečná supermoderní neinvazivní operační technologie Robotický operační systém da Vinci®.

Sledujte webové stránky a  Facebook akce!