Anketa pro praktické lékaře - co byste chtěli slyšet na BOD 2019?

Anketa pro praktické lékaře - co byste chtěli slyšet na BOD 2019?

Připravujeme již 7. ročník semináře Onkologická problematika v ordinaci praktického lékaře, který se uskuteční v rámci Brněnských onkologických dnů 2019 (10. - 12. dubna). Pomozte nám, prosím, s výběrem nejvhodnějšího dne v rámci konference i nejzajímavějších témat. Otazník je otevřen do 28. října 2018. Děkujeme!  

Vážené praktické lékařky a lékaři, 

začínáme připravovat Brněnské onkologické dny 2019, které se uskuteční ve dnech 10. - 12. dubna 2019 v Brně. 
Již tradiční součástí Brněnských onkologických dnů jsou také semináře "Onkologická problematika v ordinaci praktického lékaře", který je určen právě vám a každoročně se snaží nabídnout aktuální a zajímavá témata z oblasti prevence, diagnostiky a léčby zhoubných onemocnění, se kterými se můžete ve své ordinaci setkat. Seminář organizuje Sekce preventivní onkologie ČOS ve spolupráci s Brněnskými onkologickými dny. 

Povězte nám, prosím, jaká témata si přejete prezentovat na semináři pro praktické lékaře na BOD 2019 - odkaz na dotazník

Rádi bychom vás poprosili o spolupráci s výběrem termínu a témat, která jsou pro vás zajímavá, tak aby i 7. ročník této akce byl úspěšný a přínosný pro vaši praxi a potažmo i pro vaše pacienty. Prosíme, věnujte nám 5 minut na vyplnění krátkého dotazníku.    

Od roku 2013 jsou přednášky seminářů pro praktické lékaře natáčeny a většina přednášek je k dispozici na stránkách Linkos ve formě webcastů. Najdete je, jak podle ročníků, tak i podle témat.  

Děkujeme, že nám pomůžete připravit užitečný program! 

Za organizátory Semináře pro praktické lékaře 
MUDr. Milana Šachlová, CSc.et Ph.D.