Profily kandidátů

Na tomto místě si můžete zobrazit medailónky některých uchazečů o práci ve výboru a revizní komisi ČOS a pokud jste na kandidátní listině, můžete vyplnit svůj medailónek do 16. 4. 2023.

Vyplnění medailónků je dobrovolné, následující seznam není úplným seznamem kandidátů. Nominace členů se uzavřely v pátek 27. ledna 2023, seznam všech nominovaných byl zveřejněn 30. ledna 2023. Kandidátní listiny, ze kterých bude volen nový výbor a revizní komise byl uveřejněn dne 23. 2. 2023.

Abecední seznam profilů kandidátů na práci ve výboru a revizní komisi ČOS pro funkční období 2023 - 2027

Vyplnit profil kandidáta

Na tomto místě je možno vyplnit medailonek kandidáta do výboru ČOS ČLS JEP nebo revizní komise ČOS ČLS JEP. Od 28. 1., kdy se uzavřela nominace do výboru a revizní komise, mohou medailónek vložit pouze nominovaní. 

Vyplněním medailónku souhlasí nominovaný kandidát se svou nominací, vyplnění medailónků je však dobrovolné, na volebním lístku mohou být i členové ČOS, kteří nemají uveřejněn svůj medailónek na Linkos. Navržení kandidáti, kteří nevyplní medailonek do výboru a/nebo revizní komise, budou kontaktováni předsedkyní volební komise e-mailem s dotazem zda souhlasí se svou nominací. 

Pokud se Vám dotazník nenačetl, můžete si ho otevřít zde.

Zde klikněte a podívejte se na kandidátní listiny, ze kterých se bude volit