Ptejte se na prevenci rakoviny už dnes a poslechněte si odpovědi v živém přenosu 19. dubna 2013!

Vážení a milí  přátelé, zástupci občanských sdružení! Zveme vás na diskusi o prevenci rakoviny, která proběhne v rámci největší onkologické akce v České republice - Brněnských onkologických dnů.  

V dubnu se konají tradiční Brněnské onkologické dny. Jsou určeny pro odborníky různých profesí, kteří se zabývají diagnostikou a léčbou nádorového onemocnění. Bývalo zvykem, že 2 hodiny kongresu byly vyhrazeny tzv pacientské sekci. Obvykle jsme si povídali o tom, které občanské sdružení připravilo nějakou kulturní nebo sportovní akci pro své členy

Letos je změna.

Kongres bude probíhat v kongresovém centru pavilonu E brněnského výstaviště. Dne 19.4.  odpoledne  v 17.15 bude vyhrazen prostor pro diskusi s veřejností a odpovídání na dotazy ve vztahu k prevenci.
Přítomni budou různí odborníci, kterých se můžete zeptat na vše, co Vás zajímá o prevenci a riziku nádorových onemocnění.

Jak se můžete zeptat?

  1. Můžete se přijít zeptat osobně 19.4. v 17.00 hod. do Kongresového centra
  2. Dotazy můžete  poslat  od 1.4. do edukačního centra MOÚ písemně v obálce- označte na obálku  symbol BOD. ( adresa Edukační centrum, MOÚ, Žlutý kopec 7, Brno 656 53)
  3. Otázky můžete posílat e-mailem na adresu: educentrum@mou.cz,  jako předmět napište BOD.
  4. můžete se ptát i živě přímo během vysílání na webu www.mojemedicina.cz, který bude diskusi přenášet. Možnost vkládat dotazy přes web bude aktivována již ve středu 17.4. 

Celá diskuse bude přenášena živě na portálu www.MojeMedicina.cz 19. dubna od 17:15 hodin, kde můžete diskusi sledovat podobně jako například živé vysílání ze zastupitelstva a můžete se i během diskuse ptát.

Pokud nemáte 19. dubna odpoledne čas, neznamená to, že o diskusi přijdete, její celý záznam bude umístěn od prvních květnových dnů na www.mou.cz, www.mojemedicina.cz a také zde, na Linkos. 

Pokud raději čtete, najdete odpovědi na své otázky také napsané na webových stránkách www.mou.cz

Těšíme se na Vás a Vaše dotazy! 

MUDr.Milana Šachlová

Předsedkyně Sekce preventivní onkologie při ČOS

  • Sdílejte na:
    • Facebook
    • Twitter