Onkologická problematika v ambulanci praktického lékaře - pozvánka na seminář pro praktické lékaře, 16. 5. 2018 v rámci Brněnských onkologických dnů

Onkologická problematika v ambulanci praktického lékaře - pozvánka na seminář pro praktické lékaře, 16. 5. 2018 v rámci Brněnských onkologických dnů

Brněnské onkologické dny a Sekce preventivní onkologie České onkologické společnosti ČLS JEP si dovolují pozvat praktické lékaře na pravidelnou vzdělávací akci: „Onkologická problematika v ordinaci praktického lékaře,“ která se uskuteční dne 16. května 2018 v rámci Brněnských onkologických dnů. 

Akce bude probíhat v pavilonu „E“ brněnského výstaviště Veletrhy Brno a.s. (BVV) v Sále V. Morávka od 14,00 do 19,00 hod. Připravili jsme pro vás velmi zajímavý program zaměřený zejména na problematiku onkologické prevence, diagnostiku nádorových onemocnění, možnosti podpůrné a symptomatické terapie onkologicky nemocných v ambulanci praktického lékaře a ošetřování pacientů v domácím prostředí.

Podívejte se na program a přijeďte do Brna. Jako již tradičně budeme celý seminář natáčet, aby se sdělení dostala i k těm praktickým lékařům, kteří nemohou ve středu 16. května opustit své ordinace.  

Garant programu

  • MUDr. Milana Šachlová, CSc. et Ph.D.

Pozvánky a oznámení

Program

1. část 

Předsednictvo: Tomáš Grega, Praha; Martin Pospíchal, Praha; Michaela Matoušková, Praha

2. část 

Předsednictvo: Petr Jelínek, Brno; Lenka Zdražilová Dubská, Brno

3. část 

Předsednictvo: Jana Halámková, Brno; Jana Rudá-Kučerová, Brno

Na Linkos najdete i přednášky z předchozích sympózií "Onkologická problematika v ordinaci praktického lékaře"