Informace pro ženy o léčbě rakoviny prsu v ČR / Інформація для жінок про лікування раку молочної залози в Чеській Республіці

Informace pro ženy o léčbě rakoviny prsu v ČR / Інформація для жінок про лікування раку молочної залози в Чеській Республіці

Aliance žen s rakovinou prsu spustila službu pro ženy, které se na Ukrajině léčily s rakovinou prsu a které po útěku před válkou potřebují v léčbě pokračovat u nás v České republice. Ви є пацієнткою з раком молочної залози? Вам потрібна допомога? Надішліть нам лист на пошту aliance@breastcancer.cz Ми розмовляємо на українській, російській та англійській мовах.

V České republice je péče o pacientky a pacienty s rakovinou prsu organizována v síti zdravotnických zařízení rozmístěných po celé zemi Tvoří ji jak specializovaná komplexní onkologická centra, tak spádové nemocnice, polikliniky, specializované ambulance a další zdravotnická zařízení. Léčba je poskytována osobám zapojených do systému veřejného zdravotního pojištění zdarma.

В Чешской Республике медицинское обслуживание пациенток и пациентов с раком молочной железы осуществляется в сети медицинских учреждений, расположенных по всей стране. В их число входят как специализированные комплексные онкологические центры, так и региональные больницы, поликлиники, специализированные амбулатории и другие медицинские учреждения. Медицинская помощь лицам, включенным в систему обязательного государственного медицинского страхования оказывается бесплатно.

Інформація для жінок про лікування раку молочної залози
в Чеській Республіці