Společně k úsměvu

Společně k úsměvu je společenství převážně mladých lidí, kteří si v dětském či dospívajícím věku prošli onkologickou léčbou.
Ve svých každodenních životech se potýkají s menšími či většími následky léčby, ale především se na svět usmívají a mají tendenci šířit tuto naději dále. Sdružení rozvíjí úspěšné projekty, mentorský, dobrovolnický projekt s názvem Moudrý průvodce a projekt Daruj příběh, jehož cílem je sdílet osobní zkušenost s onkologickou diagnózou, ať už přímo z pohledu léčeného či vyléčeného dítěte, dospívajícího či již dospělého pacienta s ostatními, které postihl podobný osud.

Nabízíme texty a videa o aktivitách sdružení. 

Co znamená být členem nebo příznivcem spolku Společně k úsměvu pro Vás sepsali jeho členové:  
"Pokud se rozhodnete stát se členem našeho spolku, budeme vás pravidelně informovat o dění ve spolku, budete moci rozhodovat o společných aktivitách a projektech, kterým se spolek věnuje. Členské schůze se konají 4x do roka a jsou pro nás všechny velmi přínosné, řešíme na nich naše další fungování a zpracováváme společné nápady. Pokud se rozhodnete stát se našim příznivcem, můžeme vám nabídnou potkávání v širším kruhu společně se členy spolku za účelem získat novinky o našich činnostech, ale také popovídání si, sdílení vlastních zkušeností a předání si pozitivní energie a úsměvu".