Pomozte zlepšit cestu pacienta k onkologické diagnóze - vyplňte dotazník HOP do 31. 3. 2024

Česká onkologická společnost vyzývá všechny onkologické pacienty, aby pomohli zmapovat cestu pacienta k onkologické diagnóze v České republice a vyplnili dotazník Hlasu onkologických pacientů do 31. března 2024. Vaše odpovědi pomohou nastavit co nejefektivnější a nejlepší cesty pacientů onkologickou péčí v ČR.  

Jedná se o první část velkého výzkumného šetření Hlasu onkologických pacientů, které si klade za cíl zmapovat situaci u nás a na základě Vašich odpovědí pak začít řešit tzv. „šedá“ místa, kde ne všechno funguje úplně tak, jak má. Vyplnění dotazníku nám samotným trvalo nejdéle 30 minut, a i když  to není úplně málo, moc Vás prosíme, věnujte tento čas nejen nám, ale i všem onkologickým pacientům! Budeme se snažit využít výsledky pro nastavení co nejefektivnější a nejlepší cesty pacientů onkologickou péčí v ČR.

Dotazník můžete vyplnit zde

Více informací o projektu Cesta pacienta na webu Hlasu onkologických pacientů

Projekt Cesta pacienta zahrnuje toto dotazníkové šetření a zároveň tvorbu ideální cesty pacienta v dané diagnóze. Podívejte se, jaké cesty pacienta jsou již zpracovány: https://hlaspacientu.cz/cesta-pacienta/

  • Sdílejte na:
    • Facebook
    • Twitter